Uniká kompletní podoba Xiaomi 12. Jste připraveni na oficiální představení?

xiaomi 12 design

Je téměř jisté, že Xiaomi představí svou novou řadu Xiaomi 12 už 12. prosince (vše zapadá pěkně dohromady, chybí snad jen rok 2022 aby bylo vše dokonalé) a nyní se panel základní verze objevil na fotografiích, takže si můžeme živě představit, jak asi bude telefon vypadat.

Uniká kompletní podoba Xiaomi 12

Na zadní straně nalezneme ostrůvek tří fotoaparátů, přičemž ten hlavní bude mít samozřejmě největší otvor. Další dva fotoaparáty nalezneme pod ním, vedle pak LED blesk a mikrofon. Z této fotografie jeden z fanoušků vytvořil render, díky čemuž máme na telefon hned lepší pohled. Leaker Digital Chat Station mezitím potvrdil, že řada Xiaomi 12 odstartuje se třemi modely.

Pod kapotou základního a Pro modelu má tikat Snapdragon 8 Gen1, představen bude ale zřejmě také telefon Xiaomi 12X, který dostane Snapdragon 870. Rozhodně se tedy máme na co těšit. Pro více informací ohledně chystaných vlajkových lodí rozhodně nezapomeňte sledovat náš web.

Jak se na řadu Xiaomi 12 těšíte?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)