TOPlist

Na tohle se těšíme. Xiaomi chystá dvě slibně vypadající vlajky

xiaomi 12 ultra

Během několik příštích týdnů se Xiaomi chystá k představení své vlajkové řady s číslovkou 12, přičemž o nich v posledních dnech získáváme čím dál více informací. Server xiaomiui nyní přinesl zprávu o kódových označeních, specifikacích fotoaparátu a možnost, že čínský gigant chystá kromě jiného také model Xiaomi 12 Ultra Enhanced Edition.

Xiaomi 12 Ultra dostane možná verzi Enhanced

Oba dva telefony se skrývají pod kódovým označením Loki a Thor přímo v systému MIUI. První z nich označuje verzi Enhanced, druhý pak klasickou Ultra verzi. Zřejmě vás asi nepřekvapí, že pod kapotou obou telefonů bude tikat čipset Qualcomm Snapdragon 8 gen 1, který můžeme znát rovněž jako Snapdragon 898.

xiaomi 12 ultra specifikace

Změny se odehrají také ve fotoaparátech. Hlavním snímačem má být nově Samsung GN5 s rozlišením 50 Mpx. O další zábavu se postarají další tři 48Mpx fotoaparáty, přičemž jeden z nich bude ultraširoký. Maximální zoom zůstane stejný jako u modelu Mi 11 Ultra (120x), zatímco video je omezeno na 15x zoom. Web se zmiňuje také o nové čtečce otisků prstů pod displejem, ačkoliv není přesně jasné, v čem bude lepší než ta současná.

Co vás na nadcházejících Xiaomi láká nejvíce?

Zdroj: xiaomiui

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)