TOPlist

Xiaomi bude zmenšovat své telefony. Dotkne se to i Xiaomi 12 Ultra

xiaomi 12 ultra

Xiaomi sice mělo původně uvést své nové vlajkové lodě již 12. prosince, ale to se nakonec nestalo. Nejnovější zprávy hovoří o tom, že by se nám mohla představit na konci prosince, ovšem kterých telefonů se dočkáme je zatím nejasné. Nyní se dovíme totiž nové informace ohledně Xiaomi 12 Ultra, které mělo mít zpoždění.

Xiaomi 12 Ultra dostane menší displej

Leakeři se na sociální síti Weibo shodují na tom, že telefon dostane 6,5 nebo 6,6″ displej s 2K rozlišením. Čínská firma má navíc představit i model Ultra Enhanced Edition, který má dostat shodný displej, stejně jako Xiaomi 12 Pro. Základní model by měl dostat menší displej s o něco nižším rozlišením. Vzhledem k tomu, že Xiaomi Mi 11 Ultra disponuje 6,81″ panelem se jedná o poměrně razantní zmenšení.

Xiaomi 12 Ultra

Tyto informace jen potvrzují dřívější spekulace o tom, že se Xiaomi i Redmi chystají příští rok představit spoustu telefonů s menším displejem. Uživatelé jednoduše nemají zájem o přerostlé placky a chtějí něco, co pohodlně strčí do kapsy. Šušká se i o Xiaomi 12 Mini, o kterém jsme vám psali již dříve.

Jak se těšíte na řadu Xiaomi 12?

Zdroj: gizmochina

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)