Další specifikace Xiaomi 12 Ultra potvrzena. Tentokrát se týká baterie

xiaomi 12 ultra

Xiaomi 12 Ultra patří jistě k těm vůbec nejočekávanějším mobilům letošního roku. Na našem webu jste o něm mohli číst spoustu novinek, spekulací nebo se mrknout na hromadu renderů. Nemělo by trvat dlouho a telefon by se měl dostat oficiálně na trh a nyní jsme se dovídáme další informace, tentokrát o baterii.

Xiaomi 12 Ultra má dostat 4900mAh baterii se 120W nabíjením

Leaker Digital Chat Station na sociální síti zveřejnil příspěvek, ve kterém tvrdí, že Xiaomi 12 Ultra dostane baterii o kapacitě 4 900 mAh. Oproti loňskému modelu Xiaomi Mi 11 Ultra si tedy pohorší o 100 mAh, což by ale v praxi nemělo znamenat žádné znatelné zhoršení. Díky MIUI 13 se totiž u mobilů čínského výrobce zlepšila nejen rychlost systému, ale také energetická efektivita.

xiaomi 12 ultra

Můžeme také počítat se 120W nabíjením, což je oproti 67W u Mi 11 Ultra znatelný posun. Nutno podotknout, že 120W nabíjení podporovalo i Xiaomi Mi 10 Ultra, tedy téměř dva roky starý model.

Jak se na Xiaomi 12 Ultra těšíte?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)