Již zítra dojde k představení očekávané řady Xiaomi 12. Máme další informace

xiaomi 12

Xiaomi už zítra chystá tiskovou konferenci, na které dojde s největší pravděpodobností na odhalení očekávané vlajkové řady Xiaomi 12. O telefonech známe díky únikům spoustu informací, nyní se na internetu objevilo hned několik pouzder, které s největší pravděpodobností odhalují design všech tří chystaných telefonů.

Unikají obaly Xiaomi 12, 12 Pro a 12 Ultra

Na fotografii můžeme vidět obaly pro Xiaomi 12 a Xiaomi 12 Pro, které se od sebe liší pouze velikostí. V obou telefonech bychom měli nalézt 50Mpx hlavní snímač. Model Xiaomi 12 Ultra by měl nabídnout zcela odlišný design modulu fotoaparátů ve stylu Huawei Mate telefonů. Podle výřezů se v něm bude nacházet hned osm snímačů, přičemž minimálně pět z nich vypadá jako fotoaparát.

Xiaomi 12, 12 Pro a 12 Ultra obaly

Můžeme také počítat s čipsetem Qualcomm Snapdragon 8 Gen1, ultrarychlým nabíjením (minimálně 120W) nebo vylepšenou čtečkou otisků prstů. Jsme sami zvědaví na to, zda čínský gigant na konferenci odhalí něco, co o telefonech ještě nevíme.

Jak se těšíte na zítřejší představení?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)