Xiaomi 12 překvapí velikostí svého displeje. Mrkněte na rendery

xiaomi 12 render

Není žádné velké tajemství, že Xiaomi představí s řadou Xiaomi 12 dva telefony, klasický a Pro variantu, model Ultra bude zřejmě představen o něco později. Nyní unikají nové rendery, které nám odhalují kompletní vzhled základního telefonu a také velikost displeje, která bude menší než by si kdo mohl myslet.

Nové rendery Xiaomi 12

Jako první si nelze nevšimnout modulu fotoaparátů, který je velmi podobný jako třeba u námi testovaného Xiaomi 11T Pro. Nalezneme na něm tři různé snímače v čele s hlavním 50Mpx senzorem a duální LED blesk. Pojďme se přesunout k displeji. Zatímco Xiaomi Mi 11, tedy aktuální vlajka disponuje 6,81″ panelem, Xiaomi 12 má dostat 6,2″ displej, což je na dnešní poměry celkem malý telefon. Bude disponovat rozlišením Full HD+ a 120Hz obnovovací frekvencí.

Xiaomi 12 se pochlubí 67W nabíjením a pod kapotou bude tikat čipset Qualcomm Snapdragon 8 Gen1. V Indii má telefon stát 70 000 INR, což je asi 20 000 korun bez daně.

Půjdete do některého z nových Xiaomi mobilů?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (12)