Tohle je (snad) konečné datum vydání Xiaomi 12. Těšíte se?

xiaomi 12 rendery

Víme, je v tom zmatek. Xiaomi mělo původně představit své nové vlajkové modely 12. prosince, ovšem jak většina z vás ví, nakonec se tak nestalo. Nyní se však potvrdilo nové datum a telefony řady Xiaomi 12 mají dorazit 28. prosince.

Xiaomi 12 a nové datum představení

Samotné představení má začít v 19:30 místního času, což u nás vychází na 12:30. Čínská firma zatím nezmínila, kolik telefonů a popřípadě dalšího příslušenství představí, ovšem dle úniků ze sociální sítě Weibo půjde minimálně o tři telefony – Xiaomi 12, Xiaomi 12X a Xiaomi 12 Pro. Ve hře je také verze Ultra, která však nebyla dosud oficiálně potvrzena. Xiaomi o telefonech kromě toho, že v nich bude tikat čipset Qualcomm Snapdragon 8 Gen1 neprozradilo téměř nic.

Xiaomi 12 datum představení

Do oficiálního představení tedy zbývá necelý týden a dá se očekávat, že bude do té doby zveřejněno několik prospektů a teaserů. Pokud se tedy o telefonech chcete dozvědět více informací, nezapomeňte v úterý, 28. prosince sledovat náš web.

Co očekáváte od Xiaomi 12?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)