Konečně! MIUI 14 s Androidem 13 míří do loňských Xiaomi mobilů

xiaomi 12 miui 14

Společnost Xiaomi představila na nedávné tiskové konferenci nadstavbu MIUI 14, která nyní míří do řady telefonů Xiaomi 12 a to celosvětově. Pokud tedy jeden z loňských vlajkových mobilů vlastníte, můžete se na ni už brzy těšit.

Aktualizace obsahuje kromě nového systému MIUI 14, který je postaven okolo Androidu 13 také lednové bezpečnostní aktualizace. Má velikost asi 4,43 GB a označuje se jako MIUI 14.0.2.0 (TLCMIXM). V tuto chvíli se aktualizace nabízí pouze beta testerům. Pokud neobjeví žádnou závažnou chybu, bude systém uvolněn pro všechny uživatele.

MIUI 14 OFFICIAL REVIEW!

MIUI 14 OFFICIAL REVIEW!

Xiaomi v MIUI 14 zapracovalo hlavně na optimalizaci, která má za úkol snížit využití CPU, GPU a paměti. Zároveň byla odstraněna hromada systémových aplikací a jen osm z nich nemůžete odinstalovat. Počítat můžete také s lepšími animacemi, widgety a hromadou dalších vychytávek. Až budeme mít novou nadstavbu k dispozici v jednom z redakčních mobilů, určitě se můžete těšit na souhrnný článek.

Jak se vám zatím líbí MIUI 14?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)