TOPlist

Je Xiaomi 12 mini přáním fanoušků? Má být překvapivě malý a výkonný

xiaomi 12 mini

O tom, že Xiaomi připravuje vlajkový telefon s kompaktními rozměry jsme vás v minulosti informovali hned několikrát. První spekulace se vyrojily na začátku prosince, přičemž čínský gigant dodnes ukázal pouze tři telefony – Xiaomi 12, Xiaomi 12 Pro a Xiaomi 12X. Původně se hovořilo o tom, že právě Xiaomi 12X má být tím kompaktním mobilem, ovšem později se ukázalo, že má stejné rozměry jako Xiaomi 12.

Xiaomi 12 mini prý dostane Snapdragon 870

Pokud chcete v současné době kompaktní vlajku, na výběr v podstatě máte pouze Asus Zenfone 8, který disponuje úhlopříčkou 5,9 palce a nebo iPhone 13 mini, bavíme-li se o jablečném světě. Nyní se na internet dostal render, na kterém je vidět údajný Xiaomi 12 Mini. Ten by měl být velice kompaktní. Vždyť displej by měl být dle spekulací menší než 6 palců.

xiaomi 12 mini render

Podle nejnovějších informací by se mělo jednat o AMOLED panel a o výkon by se měl (stejně jako v Xiaomi 12X) starat čipset Qualcomm Snapdragon 870. Nepůjde tedy o vlajkovou loď v pravém slova smyslu, ale výkon mu rozhodně chybět nebude. Tyto informace ale berte prosím s rezervou. Je možné, že čínská firma tento projekt zrušila a nakonec se žádného Xiaomi 12 mini nedočkáme.

Uvítali byste kompaktní vlajku?

Zdroj: mysmartprice.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)