Žádné Xiaomi 12 Mini. Jak se bude označovat malá vlajková loď?

Xiaomi 12x

Řada Xiaomi 12 je jistě jednou z těch nejočekávanějších na poli Android telefonů. Vždyť o prvních informacích jsme vás informovali před více jak půl rokem a leakeři neustále přicházejí s novými informacemi.

Xiaomi 12X objeveno v MIUI

Dnes se jeden z největších badatelů v MIUI, Kacper Skrzypek vytáhl s novým výpisem certifikace IMEI, který značí, že čínská firma představí mimo jiné také model Xiaomi 12X. Nese kódové označení Psyche a modelové číslo 2112123AG. Má však poměrně dost specifikací společných s Xiaomi 12 Mini, o kterém jsme vám dávali vědět teprve před pár dny. Zařízení by měl pokrývat 6,28″ AMOLED panel s Full HD+ rozlišením a 120Hz obnovovací frekvencí.

Šlo by tedy o jeden z nejmenších vlajkových Xiaomi telefonů posledních let. Pokud se ve skutečnosti jedná o jeden a ten samý model, pod kapotou by měl tikat čipset Qualcomm Snapdragon 870. Na zadní straně bychom pak měli nalézt 50Mpx hlavní fotoaparát.

Jaké Xiaomi se vám líbí nejvíce?

Zdroj: Twitter

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)