Odlehčený Xiaomi 12 Lite se ukázal v benchmarku. Jaký bude mít výkon?

xiaomi 11 lite

Řada Xiaomi 12 je už nějakou dobu venku a zahrnuje v sobě celkem tři modely. Pokud chcete dostat vlajkový zážitek a chtěli byste ušetřit nějakou tu kačku, stojí za zvážení Xiaomi 12X, což je lehce osekaný model. Čínská firma však podle nejnovějších informací chystá ještě odlehčenější a pochopitelně také levnější model.

Xiaomi 12 Lite v benchmarku Geekbench

Samozřejmě hovoříme o chystaném telefonu Xiaomi 12 Lite, který se nyní objevil v databázi benchmarku Geekbench s označením 2203129G. Ten odhalil, že má pod kapotou tohoto modelu tikat čipset Qualcomm Snapdragon 778G v kombinaci s 8 GB RAM. Mimochodem, právě tento čipset tiká také v aktuálním modelu Xiaomi 11 Lite 5G NE.

xiaomi 12 lite benchmark

Výkon pak odpovídá ostatním modelům. Na jedno jádro si telefon vysloužil skóre 788 bodů, ve vícejádrovém testu pak 2 864 bodů. Benchmark rovněž odhalil přítomnost Androidu 12, pravděpodobně s nadstavbou MIUI 13.

Jaký máte názor na Lite verze Xiaomi mobilů?

Zdroj: mysmartprice

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)