Xiaomi 12 brzy zamíří na globální trh. Usvědčil ho výpis z benchmarku

xiaomi 12

Xiaomi představilo své vlajkové telefony v Číně už před několika týdny, ovšem samozřejmě se jich dočkáme také na globálním trhu. Nyní byl jeden z telefonů řady Xiaomi 12 spatřen v benchmarku Geekbench, který rovněž odhalil některé jeho specifikace.

Xiaomi 12 v Geekbench

Co se týče samotných čísel, v testu na jedno jádro telefon dosáhl na skóre 711 bodů, v multijádrovém testu pak získal 2834 bodů. I v globální variantě můžeme počítat s čipsetem Qualcomm Snapdragon 8 Gen1 v kombinaci s 8 GB RAM a systémem Android 12 již po vybalení z krabičky. To není žádné velké překvapení. MIUI 13 s novým systémem se totiž nachází i v čínské verzi. Dá se však předpokládat, že bude tento model nabízen i s vyšší kapacitou RAM paměti.

Xiaomi 12 (The Small One) Unboxing & Hands-On! OMG! IT’S SO GOOD LOOKING!

Xiaomi 12 (The Small One) Unboxing & Hands-On! OMG! IT'S SO GOOD LOOKING!

Web MySmartPrice tvrdí, že bychom se globálního představení očekávaných telefonů mohli dočkat buď v únoru či březnu. Bohužel nic konkrétnějšího, jako třeba cenu jsme se zatím nedozvěděli. Očekáváme však, že do doby, než se telefon představí unikne ještě spousta podstatných informací.

Jak se těšíte na Xiaomi 12?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)