Xiaomi 12 přinese vylepšený fotoaparát, čtečku otisků prstů i rychlé nabíjení

xiaomi 12

Telefony řady Xiaomi 12 mají dorazit ještě před koncem letošního roku. Tvrdí to stále větší množství leakerů, mezi posledními je pak i Digital Chat Station, který bývá obvykle poměrně přesný a poskytuje nám další informace o fotoaparátech.

Řada Xiaomi 12 bude představena ještě letos

Telefony Xiaomi 12 mají dostat nový design fotoaparátů, přičemž na zadní straně se má nacházet 50Mpx hlavní senzor. Spekuluje se také o tom, že čínský gigant nasadí u minimálně jednoho telefonu displej s Full HD+ rozlišením, což by byl oproti stávajícím displejům v řadě Xiaomi Mi 11 downgrade. Ty totiž disponují 1440p rozlišením. Displej jako takový má pak zůstat totožný. Můžeme tedy očekávat zakřivené hrany a průstřel v levém horním rohu.

Xiaomi 12 fotoaparát

Čtečka otisků prstů v displeji má být vylepšena a to tak, že bude nyní zabírat větší plochu. Počítat můžeme rovněž s minimálně 100W nabíjením, s čímž má Xiaomi díky řadě 11T poměrně bohaté zkušenosti.

Jak se na nadcházející Xiaomi 12 těšíte?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)