TOPlist

Budete zklamaní? Utekly globální ceny telefonů řady Xiaomi 12

Xiaomi 12 globální evropské ceny

I když už se nové chytré telefony ze série Xiaomi 12 ukázaly alespoň v Číně, zbytek světa stále očekává několik doplňujících informací i pro zdejší trhy. Patří mezi ně samozřejmě také ceny, za které se mají modely Xiaomi 12X, Xiaomi 12 a Xiaomi 12 Pro prodávat. Díky úniku přes server Pricebaba si nyní můžeme bližší obrázek toho, kolik budou mimo jiné i v ČR dva z těchto tří telefonů stát, alespoň zhruba udělat. Kromě vyčíslení cen pronikly na veřejnost i oficiální obrázky pro globální prezentaci.

Obsahem úniku jsou ceny pro modely Xiaomi 12 a Xiaomi 12 Pro. První jmenovaný má prý v základní variantě 8/128 GB stát 899 eur, tedy cca 23 tisíc korun. K dispozici pak bude i verze s dvojnásobným úložištěm. Model Pro údajně vyjde na nejméně 1 099 eur, což je v běžném přepočtu asi 28 tisíc korun. Počítá se s variantami 8/256 a 12/256 GB. S takovými cenami se Xiaomi ve sféře vlajkových telefonů vyrovná i úplně nejdražší konkurenci.

Jaký telefon byste si koupili za více než 20 tisíc?

Zdroj: xiaomiui

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (7)