Xiaomi 11T Pro se chlubí dalším vlajkovým parametrem. Čekali byste to?

xiaomi 11t pro 120w nabíjení

O Xiaomi 11T Pro se toho napovídalo v posledních týdnech opravdu dost. V posledním článku jsme vám přinesli dokonce možnou podobu telefonu a nyní Xiaomi na svém oficiálním Twitter účtu potvrdilo, že bude telefon disponovat hned 120W nabíjením.

120W nabíjení u Xiaomi 11T Pro

Xiaomi tuto technologii nazývá HyperCharge a jde o téměř dvojnásobnou rychlost oproti základnímu modelu Xiaomi Mi 11, které podporuje 67W nabíjení. Kapacita baterie má pak zůstat stejná, tedy 5 000 mAh. Vzhledem k tomu, že předchozí model Xiaomi Mi 10T Pro podporoval “pouze” 33W nabíjení to bude tedy opravdu velký skok kupředu. Samozřejmostí bude také podpora bezdrátového nabíjení. Jak rychlé ale bude zatím výrobce neřekl.

Vzhledem k tomu, že se příspěvek zaměřuje právě na model Xiaomi 11T Pro se dá čekat, že základní model bude mít rychlost o něco menší. Dle dalších informací má telefon dostat čipset Snapdragon 888 a 120Hz AMOLED displej. K jeho představení dojde na Xiaomi konferenci již 15. září.

Jak se na telefon těšíte?

Zdroj: Twitter

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)