TOPlist

K čemu je tahle kouzelná krabička? Xiaomi ukázalo 10G switch za super cenu

Xiaomi 10G
  • Xiaomi uvedla duální 10G switch
  • Podporuje i optické připojení a je pouze pasivně chlazený
  • Je zatím dostupný pouze v Číně

Společnost Xiaomi uvedla na trh nový ethernetový switch Xiaomi 10G s duálními 10G ethernetovými porty. Zákazníci si jej nyní mohou pořídit v Číně. Switch Xiaomi 10G je k dispozici v bílém plastovém pouzdře. K čemu je ale vůbec taková věcička dobrá?

Vlastnosti

Switch Xiaomi 10G je vhodný pro použití v menších prostorách, jako jsou studia nebo malé kanceláře. Je vybaven dvěma síťovými porty 10G SFP+ s maximální přenosovou rychlostí 10G. Má celkovou výstupní kapacitu 60 Gb/s a podporuje vysokorychlostní připojení k zařízením, jako jsou pracovní stanice. Na routeru jsou také čtyři síťové porty 2.5G s podporou více rychlostí 10/100/1000/2500M a možností streamování 8K. Je také kompatibilní s 10G optickými modemy, 10G NAS, 10G routery a vysokorychlostními pracovními stanicemi.

Xiaomi-10G schema

Zajímavostí je, že switch neobsahuje aktivní chlazení, proto se hodí i do obývacího pokoje nebo ložnice, je ale třeba věnovat velkou pozornost sledování odvodu tepla.

Xiaomi-10G

Ceny a dostupnost

Přepínač Xiaomi 10G má cenu 299 ¥ (960 Kč) a lze jej zakoupit v Číně. Společnost Xiaomi také v tuto chvíli neposkytla žádné informace o globální dostupnosti a cenách switche Xiaomi 10G.

Máte doma 10G switch?

Zdroj: GizmoChina

Libor Foltýnek
O Autorovi - Libor Foltýnek

Libor Foltýnek je redaktor s rozsáhlými zkušenostmi v oblasti technologií a fotografie. Jeho práce je charakterizována důkladným výzkumem, poutavým vyprávěním a praktickými radami, které zpřístupňují… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (10)