Xbox ovladač a Samsung Gear VR budou navzájem kompatibilní

xbox ovladač

Existuje spousta dobrých gamepadů, které fungují jak s Gear VR od Samsungu. Jenže někteří hráči jsou vybíraví a chtějí hrát jen s tím nejlepším. A jedním z nejlepších herních ovladačů je právě ten od nejnovější verze herní konzole Xbox. Kam tím míříme? Pokud máte doma Gear VR headset a Xbox ovladač, můžete slavit. Více již nebudete potřebovat.

Microsoft se rozhodl: Xbox ovladač bude s Gear VR kompatibilní

Společnost Microsoft, která právě za konzolí Xbox stojí, se rozhodla svůj gamepad zpřístupnit i pro VR headset od Samsungu. První hra, kterou bude Gear VR podporovat, bude rovnou z dílny samotného Microsoftu. Bude jí Minecraft: Gear VR Edition. Aktualizace, která Xbox ovladač přidá na seznam podporovaných by měla přijít začátkem října. Redmondská společnost ale touto hrou neskončí a na podporu ovladače se bude i nadále zaměřovat a postupně bude uvolňovat další podporované tituly a aktualizace.

Samsung Gear VR 2016-1 xbox ovladač

Samsung Gear VR jsou skvělým způsobem, jak si užít virtuální realitu v celku levně (vzhledem k tomu, že majitelé headsetu již vlastní podporované zařízení). A teď k tomu navíc můžete připojit jeden z nejlepších ovladačů herního průmyslu? No není to sen? Pro všechny majitele 27headsetu je tedy dohoda mezi Microsoftem a Samsungem sladkou třešničkou na dortu.

Máte už vlastní zkušenosti s virtuální realitou a připojeným Xbox ovladačem? Tak potom očekáváme vaše zkušenosti v komentářích.

Zdroj: androidauthority.com

Daniel Macho
O Autorovi - Daniel Macho

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)