Plechy ať lítají! Demolition derby hra Wreckfest je na Google Play ve slevě

Wreckfest Google Play hra akce sleva

Spalte gumu a rozdrťte kov na dokonalém řidičském hřišti! Tak zní začátek oficiálního popisu akční automobilové řežby Wreckfest, která má na Google Play někde mezi desítkou a stovkou tisíc stažení, slušné hodnocení 4,6 hvězdičky a… je momentálně v akci. Pokud si chcete v této hře sednout do virtuálního vozidla a dopřát mu netradičně blízký kontakt s dalšími auty, můžete za místo na tomto sedadle zaplatit o cca čtvrtinu méně než je běžné. Wreckfest, který je velmi populární i na dalších platformách, je aktuálně k mání za 129 Kč.

Wreckfest
Wreckfest

“Wreckfest je nabitý možnostmi upgradu a přizpůsobení. Ať už se připravujete na své další demoliční derby s vyztuženými nárazníky, ochrannými kryty, bočními protektory a mnoha dalšími, nebo připravujete své auto na závod s výkony motoru, jako jsou vzduchové filtry, vačkové hřídele, palivové systémy atd., Wreckfest se rýsuje jako nejlepší bojová motoristická hra. Vzrušující závodní akce bez pravidel s definitivními okamžiky, které lze zažít jen jednou za život. Dosaženo pouze pomocí skutečné fyzikální simulace,” vábí autoři na Google Play.

Wreckfest Mobile // Google Play Trailer

Wreckfest Mobile // Google Play Trailer

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Které další demolition derby hry znáte?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)