TOPlist

Velká sleva: Legendární Worms jsou na Google Play za pár korun

Worms Google Play akce sleva slevy

Nad rámec pravidelných tipů na aplikace či hry, kterou jsou za zvýhodněnou cenu nebo dokonce úplně zdarma, vám přinášíme další extra doporučení. Vývojářské studio Team 17 nasadilo zvýhodněné ceny na komplet všechny své hry na Google Play. Patří mezi ně dobře hodnocená dvojice her The Escapists, postapokalyptická adventura Sheltered a hlavně série legendárních akčních Worms. Sleva platí pro všechny tři hry s nebezpečnými ozbrojenými červy.

Worms 4 – Back on Android

Worms 4 – Back on Android

Worms 2: Armageddon, Worms 3 i poslední Worms 4 si můžete aktuálně koupit za 26 korun. Běžně přitom stojí téměř 150 korun každá, takže teď si je můžete za stejnou sumu pořídit všechny a ještě přihodit třeba The Escapists: Prison Escape a The Escapists 2: Pocket Breako. Ty momentálně stojí stejně a jejich normální cena je ještě vyšší.

The Escapists 2: Pocket Breakout | Launch Trailer (Android)

The Escapists 2: Pocket Breakout | Launch Trailer (Android)

Druhé vydání The Escapists je nejlépe hodnocenou hrou studia Team 17. Kompletní nabídku tohoto vývojářského týmu najdete na jeho stránce na Google Play. Netušíme, kdy sleva skončí, takže moc neváhejte.

Kdy jste naposledy hráli některou verzi Worms?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)