Nové Withings Steel HR Sport jsou perfektní kombinace chytrých a analogových hodinek

Withings-Steel-HR-sport

Společnost Withings má za sebou poměrně dost změn v krátkém období. Nejprve ji koupila Nokia a rebrandovala na značku Nokia Health. Jenže produkty neprorazily a Nokia se velmi rychle zbavila značky Health. A to tak, že se Withings vykoupil zpět a je nyní opět samostatná společnost. Tento “kolotoč” se udál během posledního roku. Nyní už je Withings zpět na koni a potvrdil to představením nových hybridních hodinek s názvem Steel HR Sport. Co přinášejí nového?

Novinka Withings Steel HR Sport je vylepšeným modelem z roku 2016

Nové hybridní hodinky jsou založené na modelu Withings Steel HR, které se představily v roce 2016. Stejně jako původní model, i nová Sport verze nabízí sledování srdeční frekvence, analýzu fitness a s pomocí telefonu i GPS. Výdrž baterie na jedno nabití je až 25 dní.

Withings-Steel-HR-sport

Na první pohled vypadají jako obyčejné analogové hodinky, jenže ve skutečnosti mají v sobě velkou řadu senzorů, díky kterým se dá měřit sledování spánku, teplota těla, krevní tlak, aktivita apod. Celkem dokážou sledovat více než 30 různých sportovních aktivit. Design i materiály jsou rovněž na vysoké úrovni, hodinky jsou vyrobeny z nerezové oceli, jsou voděodolné a můžou se u nich jednoduše měnit řemínky. Rychle se dají změnit ze sportovních hodinek na elegantní. S telefonem se párují pomocí Bluetooth a aplikace Health Mate.

Z obrázků si můžete všimnout i malého displeje, který v mnohém připomíná například Garmin Vivomove HR, které jsme již dříve recenzovali. Slouží k jednoduchým notifikacím. Nové hodinky se od dnešního dne začínají prodávat v zahraničí, a to za cenu 200 dolarů. To je v přepočtu s DPH cca 5 200 Kč.

Jak se vám líbí nové hybridní hodinky Withings Steel HR Sport?

Zdroj: androidcommunity.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)

+ Přidat článek

Další zajímavosti

+ Přidat článek