Nokia Steel HR: Staronové chytré hodinky s podařeným designem

nokia steel hr chytre hodinky

Když se blíže podíváte na chytré hodinky Nokia Steel HR, tak vám velmi pravděpodobně přijdou povědomé. To pravděpodobně proto, že jste je dříve mohli vidět pod názvem Withings Steel HR. Společnost Nokia koupila Withings v roce 2016. Na začátku tohoto roku se oznámilo, že produkty, které mají v názvu Withings, zmizí z trhu a nahradí je mnohem zvučnější a slavnější jméno Nokia. To se tak nyní děje u chytrých Steel HR.

Nokia Steel HR: Podruhé a lépe?

Zároveň se může jednat o velmi dobrý restart těchto chytrých hodinek. První verze s Withings v názvu totiž trpěla mnoho problémy, které navíc byly podpořeny špatnou aplikací. Podle všeho to vypadá, že Nokia problémy vyřešila a chytré hodinky se vrací do prodeje.

Nyní se dají předobjednat, a to za cenu 170 liber, v přepočtu tedy cca 4 900 Kč. Nokia ale upozorňuje, že předobjednávky jsou limitované. Odesílat by se měly k zákazníkům během prosince. Nokia Steel HR jsou na první pohled klasické analogové hodinky, nicméně pod kapotou najdeme senzor srdečního tepu, zobrazují také data související s fitness, jako třeba spálené kalorie, nachozené vzdálenosti a také upozorňuje na některé notifikace. Dokáží také sledovat spánek a následně vás inteligentně probudit ve fázi lehkého spánku.

Nokia také oznámila aktualizaci aplikace, která nyní zobrazuje komplexnější údaje. Na jedno nabití vydrží baterie až 25 dnů, zároveň jsou hodinky odolné proti vodě, a to až do 50 metrů.

Jak se vám líbí tyto chytré hodinky?

Zdroj: digitaltrends.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)