TOPlist

Withings ScanWatch 2 potěší příznivce klasických hodinek. Měří teplotu a mají 30denní výdrž

withings hodinky
  • Firma Withings představila na veletrhu IFA dvojici nových hodinek
  • Pyšní se teplotním senzorem, měsíční výdrží a malým OLED displejem
  • K dispozici budou celkem ve třech velikostech

Francouzská značka Withings představila na veletrhu IFA 2023 v Berlíně své nové chytré hodinky – ScanWatch 2 a ScanWatch Light. Obě novinky nabízí různé zdravotní funkce a disponují tradičním minimalistickým designem.

Withings ScanWatch 2 mají hromadu senzorů a dlouhou výdrž

Withings ScanWatch 2 mají elegantní tělo z nerezové oceli, displej je chráněn safírovým sklem a nechybí vodotěsnost až do 5 metrů. K dostání budou ve dvou velikostech – 38 mm a 42 mm. U ScanWatch Light je k dispozici jedna velikost (37 mm), přičemž oba modely disponují malým OLED displejem o velikosti 0,63 palce, který zobrazuje různé zdravotní funkce.

withings scanwatch 2

Nejnovější Withings ScanWatch 2 nejsou pouze módním doplňkem (ačkoliv tak na první pohled vypadají), ale také přístrojem, který vám pomůže monitorovat vaše zdraví. Jsou vybaveny snímačem srdečního tepu, SpO2, umí sledovat také menstruační cykly a spánek. Nechybí EKG, novinkou je teplotní snímač TempTech, který v případě potřeby monitoruje nepřetržitě tělesnou teplotu.

New ScanWatch 2 — Heart Health Hybrid SmartWatch

New ScanWatch 2 — Heart Health Hybrid SmartWatch

ScanWatch Light mají pak stejnou výbavu s výjimkou EKG a teplotního senzoru. V obou případech se můžeme spolehnout na 30denní výdrž baterie.

withings scanwatch light

Hodinky Withings ScanWatch 2 jsou k dostání v barvách Silver Black, Silver White a Rose Gold Sand. Cena těchto hodinek činí 350 eur, tedy asi 8 400 korun, ScanWatch Light jsou cenově dostupnější, vychází na 250 eur, přibližně 6 000 korun.

Líbí se vám hodinky značky Withings?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)