Netflix seriál Winx Saga: Osud je jedním z nejsledovanějších. O čem je?

Netflix seriál Winx Saga Osud

Jedním z nejsledovanějších seriálů posledních týdnů na platformě Netflix je bezesporu Winx Saga: Osud. Jedná se o fantasy záležitost, která po přečtení informací o ději vypadá více než zajímavě. Je tomu ale doopravdy tak?

Poznámka redakce

O tipech na zajímavé Netflix či HBO GO seriály vám píšeme z toho důvodu, že je stále populárnější sledovat je na telefonech a tabletech. Sami si občas pustíme nějaký ten seriál v posteli, či v autě. Napadlo nás proto, že bychom se mohli s našimi tipy dělit s vámi. Aplikace obou dvou platforem jsou k dispozici na Google Play.

Netflix seriál Winx Saga: Osud

Seriál Winx Saga: Osud je založený na animovaném seriálu Winx Club z roku 2004. Jedná se o seriál určený spíše mladšímu publiku, přičemž hlavní téma jsou víly. Kvalita je však spíše podprůměrná, čemuž odpovídá i hodnocení na ČSFD, kde má seriál pouhých 40 %. Nový seriál na to jde však odlišnou cestou. Je hraný, dospělejší a vážnější. Víly se učí ovládat své magické schopnosti, ale do toho také řeší trable s láskou a soupeří mezi sebou. Do toho však musí dávat pozor na nebezpečné příšery, které mohou číhat všude.

Netflix
Netflix

Winx Saga: Osud | Oficiální trailer | Netflix

Winx Saga: Osud | Oficiální trailer | Netflix

Upřímně řečeno se jedná o záležitost, kterou ocení spíše mladší publikum. Děj, láska a vše okolo je totiž mnohdy aktuální pro mileniály, ale nedovedeme si představit, že se na seriál kouká chlap ve středním věku (pokud ho k tomu manželka nedonutí). Naopak je třeba pochválit poměrně dobré audiovizuální zpracování. Je zde poměrně dobrý soundtrack, ale i různé efekty či kouzla. Na ČSFD si zatím seriál vysloužil 62 %.

Co říkáte na tento seriál?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)