TOPlist

Odpovídání na textovky bez námahy: Nová vychytávka Windows 11 usnadní život

Propojení s telefonem Windows 11
  • Windows 11 přináší další užitečnou funkci pro aplikaci Propojení s telefonem
  • Zatímco nedávno se zaměřil na práci s obrázky, teďka chce zjednodušit komunikaci
  • Novinka s pomocí umělé inteligence vygeneruje odpovědi na příchozí textovky

Aplikace Propojení s telefonem uvnitř operačního systému Windows 11 se nedávno naučila fajn vychytávku, která značně usnadňuje práci s obrázky v chytrém telefonu. Ačkoliv ještě není zdaleka perfektní, pokud se Microsoftu povede jednotlivé nedostatky opravit, bude mít zdárnou budoucnost. To se dá pravděpodobně říct o další nové funkci téže aplikace, jež se tentokrát snaží zjednodušit komunikaci.

Čím dál více aplikací se snaží nepatrně usnadnit odpovídání na textovky za pomoci umělé inteligence. Na základě kontextu jsou schopny vygenerovat krátké reakce, abychom se s nimi nemuseli sami „zbytečně vypisovat“. Pokud používáte Propojení s telefonem ve Windows 11 také pro odpovídání na textovky, mohla by se vám nová vychytávka fungující přesně na tomhle principu hodit.

Link to Windows
Link to Windows

Na funkci zvanou Suggested Replies (lze přeložit jako Doporučené odpovědi) upozornil samotný Microsoft v nedávném blogovém příspěvku. Momentálně je k dispozici pouze pro členy programu Windows Insider, kteří odebírají testovací buildy z kanálu Canary, nicméně k běžným spotřebitelům by se teoreticky mohla rozšířit už brzy.

Suggested Replies Windows 11

Zveřejněný snímek demonstruje, jak Propojení s telefonem svede vygenerovat tři relevantní odpovědi s pomocí AI, která běží na vzdáleném serveru. Microsoft nicméně upozorňuje, že reakce mohou obsahovat chyby, a proto uživatelům doporučuje, aby si je raději překontrolovali.

Používáte aplikaci Propojit s telefonem?

Zdroje: Microsoft, The Verge

Adam Kurfürst
O Autorovi - Adam Kurfürst

Adam studuje na gymnáziu a technologické žurnalistice se věnuje od svých 14 let. Pakliže pomineme jeho vášeň pro chytré telefony, tablety a příslušenství, rád se… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)