TOPlist

Microsoft konečně vyslyšel uživatele. Systém Windows 11 se dočkal příjemné novinky

windows 11

Pokud používáte Windows 11 a často na počítači něco posloucháte, možná vás štve současný vzhled a možnosti směšovače hlasitosti. Ten ale naštěstí Microsoft v dohledné době vylepší tak, aby byl lépe použitelný.

Už ve Windows 7 byla možnost upravit zvuk jednotlivým aplikacím zvlášť, což se v některých situacích mohlo hodit. Microsoft tuto funkci ale trochu nepochopitelně v novějších verzích Windows odebral a ví, že to byl krok zpět. Nový směšovač hlasitosti totiž tuto oblíbenou funkci vrací zpět a navrch přidává několik novinek. V nejnovější verzi Insider Preview si můžeme všimnout možnosti povolení prostorového zvuku Dolby Atmos a Windows Sonic. Nový směšovač bude možné otevřít také pomocí zkratky Windows + CTRL + V.

microsoft windows 11 nový směšovač hlasitosti

„Díky této změně si můžete přizpůsobit zvukový zážitek s větší kontrolou a menším počtem kliknutí. Můžete tak lépe spravovat své oblíbené aplikace,“ sdělil Microsoft o přepracovaném rozhraní. Ke všem uživatelům by se novinka měla dostat ještě v březnu.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Jak se vám líbí nový směšovač hlasitosti ve Windows?

Zdroj: engadget

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)