Windows 11 dostává perfektní vychytávku. Macy jí mají už několik let

windows 11

Windows 11 s námi ještě není ani jeden rok. Microsoft jej ale náležitě aktualizuje a v podstatě nepřetržitě do něj přidává nové a hlavně užitečné funkce. Ta poslední je alespoň pro nás jednou z těch vůbec nejočekávanějších a zjednoduší vám procházení souborů a složek v počítači.

Průzkumník souborů bude mnohem efektivnější

V nejnovějším buildu Windows 11 s označením 25136 se totiž nachází novinka v podobě záložek v průzkumníkovi souborů. Podobnou funkci má macOS už několik let. Pokud jste jej nikdy neměli možnost používat, představte si, že budete moci otevírat několik karet v jednom průzkumníkovi souborů, stejně jako třeba v prohlížeči. Díky tomu nemusíte mít otevřených několik oken a následná manipulace se soubory bude tak mnohem jednodušší a intuitivnější.

Windows 11: Enable NEW Tabs for File Explorer

Windows 11: Enable NEW Tabs for File Explorer

Už od doby, co americká společnost tuto funkci oznámila se setkala s převážně pozitivními názory. Tento počítač bude nově vyhrazen pro pevné disky a externí zařízení. Složky jako Stažené soubory, Hudba nebo Dokumenty zde v nové verzi nenajdete. Mimochodem, na nový systém od Microsoftu si můžete nainstalovat také Android aplikace.

Jak jste zatím spokojení s Windows 11?

Zdroj: techradar.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)