TOPlist

Notifikace z telefonu přímo na PC. Microsoft spustil očekávanou funkci Windows 10

notifikace z telefonu windows 10 microsoft android

Microsoft už delší dobu pracuje na propojení telefonů se systémem Windows 10. Pomocí aplikace Your Phone (Váš telefon) již dříve umožnil rychlé nahrávání/stahování fotografií nebo integraci SMS zpráv. Nyní se konečně dostalo i na samotné notifikace. Po aktivování funkce se vám budou notifikace z telefonu zobrazovat přímo na PC.

Notifikace z telefonu jednoduše na Windows 10

Funkce byla delší dobu dostupná v betaverzi uživatelům Insider verze Windows 10. Včera večer však Microsoft na Twitteru oznámil, že se funkce dostává i do stabilní verze a je dostupná uživatelům. Poté zástupce společnosti dodal, že funkci Microsoft zpřístupňuje postupně během několika dní. Pro nás v redakci už byla dostupná nyní. Pokud se na vás nedostalo, tak stačí pár dní počkat.

V první řadě potřebujete Windows 10, poté aplikaci Váš telefon z Microsoft Store a Android verzi pro telefon, kterou můžete stáhnout níže z widgetu. Aktivace je velmi rychlá, na PC odklepnete několik potvrzení, poté musíte povolit přístup k oznámením na telefonu. Program na PC vás automaticky navede do nastavení, takže jej ani nemusíte hledat. A to je vše. Jakmile vám na telefon přijde oznámení, automaticky se odešle i na PC a zobrazí se vám.

Link to Windows
Link to Windows

Máte v plánu využívat notifikace z telefonu na PC?

Zdroj: androidpolice.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)