TOPlist

Máte dost WhatsApp notifikací? Brzy přibude možnost pro úplné vypnutí

whatsapp-trvale-vypnuti-notifikaci

Notifikace komunikačních aplikací jsou velmi užitečná věc. Pokud jich tedy není moc, nebo zrovna neruší v nevhodnou chvíli. Je proto fajn, že tyto nástroje nabízejí možnosti, jak se jim různými způsoby vyhnout. Ano, notifikace jdou zablokovat „natvrdo“ i v systému, ale to často vůbec není nutné. Svou vlastní variantu má v tomto ohledu také nejvyužívanější chatovací aplikace světa. Jak se zdá, WhatsApp brzy dostane pro vypnutí notifikací i úplně novou možnost.

WhatsApp trvalé vypnutí notifikací

V současnosti je v aplikaci možné ztlumit oznámení na 8 hodin, týden či jeden rok. Betaverze mobilního WhatsAppu navíc od nedávna umí notifikace ztlumit i z horní lišty. Tam se tato možnost objevuje ale pouze v případě, kdy přijde 51 a více zpráv. Server WABetaInfo teď v betaverzi aplikace WhatsApp s označením 2.20.197.3 našel stopy po tom, že bude dostupné vypnutí notifikací dokonce i trvale. Nová možnost má nahradit položku pro ztlumení na jeden rok.

WhatsApp Messenger
WhatsApp Messenger

Mezi další objevy patří pokračující práce na mizejících zprávách. Jak se zatím zdá, budou mít schopnost smazat se po sedmi dnech. Další dlouhodobě chystanou funkcí, o které jsme teď nedávno psali, je podpora pro spuštění služby na více přístrojích naráz.

Omezujete nějak notifikace u chatovacích aplikací?

Zdroj: XDA

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)