WhatsApp chystá vymodlenou funkci pro zastánce soukromí

WhatsApp stav online ukrytí nikdo

Vývojáři populárního kecálku WhatsApp chystají zavedení nové funkce, která udělá radost velké spoustě uživatelů. Konkrétně těm, kteří si dávají hodně záležet na svém soukromí a (ne)viditelné digitální stopě. Ne, nejde o omezení kritizovaného šmírování ze strany provozovatele a předávání dat, ale se sledováním aktivity to přece jen souvisí. V rámci interakce mezi uživateli. V jedné z budoucích verzí WhatsApp aplikace se objeví nové nastavení pro zobrazování stavu online.

WhatsApp Messenger
WhatsApp Messenger

Aplikace pro mobily i počítače nabídne přepínač, se kterým půjde nejen určit, kdo smí a nesmí vědět, zda jste právě online, ale tato informace s ním půjde ukrýt i úplně. Kompletní skrytí bude možné, pokud bude stejně nastavený i parametr Last seen neboli Naposledy. Ten se rozšíření možností dočkal nedávno.

aplikace WhatsApp stav online nikdo

Na své si tak přijdou lidé, kteří z nějakého důvodu nechtějí odhalovat, že jsou zrovna ve WhatsAppu k dispozici. Údajně má jít o jednu z nejžádanějších funkcí vůbec. V tuto chvíli je funkce součástí kódu, ale datum jejího oficiálního zavedení není známé.

Jak moc se snažíte utajovat, že jste online?

Zdroj: WABetaInfo

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)