Vstup do WhatsApp skupiny nově nebude jen tak

WhatsApp skupiny schvalování

Vývojáři populární chatovací aplikace WhatsApp se nadále pěkně činí a chystají jednu vizuální či funkční novinku za druhou. Jedna z posledních chystaných změn se týká konverzačních skupin, které mimo jiné nedávno dostaly možnost pojmout až 512 účastníků. Jelikož může být právě velké množství lidí, kteří navíc nemusí být úplně známí, v jednom chatu problém, zavede WhatsApp dodatečné schvalování vstupu do skupinových chatů.

WhatsApp Messenger
WhatsApp Messenger

Funkce se bude zapínat na straně administrátorů a ti také budou mít následně právo manuálně potvrzovat, kdo s pozvánkou ve formě odkazu do skupiny smí či nesmí. O zapnutí či vypnutí tohoto schvalovacího mezikroku a současně i o následných rozhodnutích by se navíc v rámci konverzace měli dozvědět ostatní účastníci.

WhatsApp schvalování skupiny ukázka

Zmíněné schvalování se momentálně podařilo odkrýt v beta verzi 2.22.14.6 WhasAppu pro Android. Společně s přípravou této novinky začal WhatsApp nabízet také nové genderově neutrální emoji, která vycházejí z balíků Unicode 13 a Unicode 14.

V kolika WhatsApp skupinách nyní jste?

Zdroj: WABetaInfo

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)