WhatsApp testuje další možnost propojení více mobilů

WhatsApp šestimístný ověřovací kód nové zařízení

Vývojáři populárního komunikátoru WhatsApp pracují na dalším vylepšení, které má usnadnit přihlašování a používání totožného účtu ve více mobilních telefonech. Propojení, které je v tuto chvíli plošně možné jen neoficiálně, dostává v rámci beta verze aplikace další šikovnou variantu. Někteří testeři mají možnost kromě QR kódu používat také šestimístný ověřovací kód, který generuje aplikace v primárním telefonu.

WhatsApp Messenger
WhatsApp Messenger

V ověřovacím listu sekundárního mobilu se zobrazí nová možnost ověření a také dotaz, zda chce uživatel získat kód na hlavním telefonu. Pokud je funkce pro daný účet povolena, bude šestimístný kód doručen do primárního zařízení.

WhatsApp šestimístný ověřovací kód nové zařízení ukázka

Jak naznačují přiložené snímky obrazovky, v tuto chvíli se funkce jeví jako nástroj pro přesun účtu z jednoho mobilu do druhého, předpokládá se ale, že bude sloužit i pro kýžené duální přihlášení. Zobrazování zmíněného kódu má nyní k dispozici omezená skupina beta testerů aplikace WhatsApp pro Android ve verzi 2.23.1.11.

V kolika zařízeních byste chtěli mít aktivní WhatsApp?

Zdroj: WABetaInfo

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)