TOPlist

To musíte zkusit! WhatsApp přinese videohovorům zajímavou funkci

WhatsApp videohovory
  • WhatsApp pracuje na vývoji funkce, která umožní sdílet obrazovku společně s hudebním podkresem
  • Samotné sdílení obrazovky bylo přidáno teprve v srpnu 2023
  • Bude fungovat na Androidu i iOS

WhatsApp přináší nové funkce, které vám v průběhu videohovoru umožní sdílet zvukový obsah. To je užitečné například pokud se ve skupinovém videohovoru chcete podělit o zvukový záznam nebo písničku, můžete společně poslouchat prostřednictvím vaší obrazovky.

Sdílení obrazovky je možné pouze ve videohovorech, nikoli při klasickém hovoru. Je možné jej aktivovat pomocí druhé ikonky zleva jak u Androidu, tak iOS.

Umožnění sdílení obrazovky na rozdíl od ostatních komunikačních platforem zavedl WA teprve v srpnu tohoto roku. Vylepšení v podobě sdílení hudby během komunikace zatím není k dispozici, ale mělo by být součástí následující aktualizace pro Android 2.23.26.18.

WhatsApp videohovor

K dispozici je pouze pro beta testery, kteří funkci zatím testují než bude oficiálně uvedena. Měla by uživatelům přinést lepší prostor pro pracovní spolupráci, lepší využití pro firemní zákazníky a hlavně sdílení multimediálního obsahu v reálném čase. Kromě toho se také dočkáme přepracování záložky Aktuality a možnosti zveřejňování stavů.

WhatsApp Messenger
WhatsApp Messenger

Chyběla vám možnost sdílení zvuků při videohovorech na WhatsAppu?

Zdroj: wabetainfo.com

Zuzana Přibylová
O Autorovi - Zuzana Přibylová

Od dětství ji fascinovaly nejnovější technologie, počítače a veškeré druhy herních konzolí. S PlayStationem 1 a později Xboxem 360 začala její vášeň pro herní svět,… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)