WhatsApp testuje praktickou funkci, která usnadní odpovídání na videa i fotografie

whatsapp
  • WhatsApp začal testovat praktickou vychytávku týkající se rychlých odpovědí na videa, obrázky a GIFy
  • V tuto chvíli je k dispozici v beta verzi 2.23.20.20
  • Zatím není jasné, zda se dostane i do finální verze tohoto kecálka

Jedna z posledních beta verzí aplikace WhatsApp, konkrétně 2.23.20.20 přináší novou funkci zvanou „reply bar“, tedy panel, který usnadňuje odpovědi na GIFy, obrázky a videa bez toho, aniž byste museli opouštět dané okno.

Pokud vám tedy někdo pošle jedno z výše uvedených médií, můžete ho rozkliknout na celou obrazovku a během sledování na něj rovnou odepisovat, což je super nejen pro zrychlení workflow, ale také pro ty, kteří chtějí odpovědět na klíčové okamžiky (třeba u videa) a nechtějí si ho pouštět vícekrát. V tuto chvíli ale není jasné, zda se dostane ke všem uživatelům. WhatsApp poměrně často testuje ve svých betách novinky, které se ve finální verzi nikdy neobjeví, tahle by za nás ale dávala velký smysl. Pro přístup k testovacím funkcím je potřeba nainstalovat beta verzi aplikace WhatsApp z obchodu Google Play.

whatsapp quick reply bar

WhatsApp mimochodem nedávno zavedl novou funkci zvanou „Kanály“, která umožňuje zůstat v kontaktu s osobnostmi, ale také společnostmi a dalšími institucemi. Pokud se o nich chcete dozvědět více informací, mrkněte na náš souhrnný článek.

WhatsApp Messenger
WhatsApp Messenger

Ocenili byste rychlý panel s odpovědí u videa a obrázku?

Zdroj: gizmochina.com, mashable.com, neowin.net

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)