Dočkali jsme se. Zuckerberg oznámil asi nejžádanější změnu ve WhatsAppu

Whatsapp přihlášení více mobilů oficiálně

Miliony uživatelů populární chatovací aplikace WhatsApp budou pravděpodobně v následujících hodinách či dnech jásat. Nebo budou mít minimálně skrytou radost. Mobilní aplikace tohoto komunikátoru oficiálně dostala funkci, která byla po dlouhé roky pravděpodobně tou úplně nejžádanější. Ano, správě asi tušíte, jde o možnost přihlásit WhatsApp na více mobilech současně. Po období omezeného beta testování a neoficiálních alternativních řešení konečně přišlo kýžené veřejné spuštění této možnosti. Novinku oznámil přímo Mark Zuckerberg, šéf Meta Inc.

WhatsApp Messenger
WhatsApp Messenger

“Od dnešního dne se můžete přihlásit ke stejnému účtu WhatsApp až na čtyřech telefonech,” napsal na Facebook i s přesně stanoveným limitem a vysloužil si za pár hodin statisíce pozitivních reakcí a desítky tisíc děkovných komentářů. Objevily se však i opakované žádosti o další podobnou podobnou vychytávku – aby jedna aplikace WhatsApp uměla v mobilu používat větší množství telefonních čísel.

I toho se možná časem dočkáme. Teď si můžeme alespoň užít to, že v případě používání více telefonů nadále nejsme od WhatsAppu na některých z nich buď úplně odříznutí, nebo odkázána na neoficiální postupy. Zatím nevíme, jestli je nové multi-přihlášení možné po aktualizaci na určitou verzi aplikace WhatsApp, nebo půjde o interní zásah ze strany serveru.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Jak dlouho čekáte na tuto funkci?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)