TOPlist

Placený WhatsApp se blíží. Jaké novinky přinese?

WhatsApp Premium

Už v květnu minulého roku se objevila první informace o tom, že WhatsApp chystá nový plán Premium, který nabídne oproti standardnímu účtu několik výhod. Nyní Meta začíná tuto službu testovat v beta verzi a tak je klidně možné, že ji budeme mít za pár týdnů k dispozici. Jaké novinky se tedy pro uživatele chystají?

WhatsApp Premium bude určený především pro firemní účty. Ten si ale můžete snadno nastavit v Nastavení i vy. V tuto chvíli není jasné, kolik si bude korporát za službu účtovat, ale známe několik novinek, ke kterým budou mít uživatelé přístup.

  • Vlastní firemní odkaz
  • Možnost propojení až 10 zařízení najednou

whatsapp premium beta

Ke svému profilu si budou moci uživatelé WhatsApp Premium přidat vlastní a jedinečný odkaz. Nevýhodou je fakt, že jej bude možné změnit pouze jednou za tři měsíce. Další novinkou je možnost propojení až 10 zařízení k jednomu WhatsApp účtu. To se hodí zejména v momentech, kdy jeden WhatsApp účet používá více uživatelů, typicky opět v nějaké firmě. Je důležité poznamenat, že veškeré funkce, které používáte v této aplikaci doteď zůstanou zdarma a Premium je pouze volitelný, nikoliv povinný plán.

Hodila by se vám některá z výše uvedených funkcí?

Zdroj: wabetainfo

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)