Překlep či nechtěný drb z WhatsAppu odstraníte i později

WhatsApp Odstranit u všech nový limit

Píšete si často přes WhatsApp? I v nějaké větší skupině přátel? A stalo se vám někdy, že jste do ní poslali zprávu, která tam úplně nepatřila nebo byla nějak zkomolená či odeslaná useknutá? Pak jste určitě rádi, že v aplikaci existuje možnost Odstranit u všech, díky které daná zpráva okamžitě zmizí z očí nejen vám, ale i všem ostatním účastníkům konverzace. Pro použití tohoto tlačítka ovšem existuje časový limit, jehož délka se nyní naštěstí zvyšuje.

WhatsApp Messenger
WhatsApp Messenger

V beta verzi 2.22.15.8 aplikace WhatsApp pro Android se objevily stopy po prodloužení této doby poté, co byly tyto plány poprvé zaznamenány v kódu letos v únoru. A i po několika měsících sedí oba časy, o kterých je řeč.

WhatsApp Odstranit u všech nový limit ukázka

Z původního stropu v podobě 1 hodiny, 8 minut a 16 sekund bude pro možnost Odstranit u všech platit nový limit dvou dní a dvanácti minut. Doba pro smazání něčeho omylem či nedokonale odeslaného se ve WhatsAppu podstatně prodlouží.

Jak často musíte sáhnout po odstranění zprávy?

Zdroj: WABetaInfo

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)