TOPlist

WhatsApp vylepšuje velice užitečnou funkci. Oceníte ji?

whatsapp kreslení

Společnost Meta své nástroje jako Facebook, Instagram či WhatsApp neustále vylepšuje a nyní se beta verzi aplikace WhatsApp pro iOS objevila nová vychytávka, kterou můžeme znát z ostatních kecálků.

Meta rýsuje nový kreslící nástroj pro WhatsApp

Na tuto informaci jako první upozornil web WaBetaInfo, který upozornil na nový kreslící nástroj v beta verzi pro jablečný systém. Ten je sice ve WhatsAppu už dlouho, ale tento by měl nabídnout až tři různé tužky, možnost rozmazání a další vychytávky, které určitě oceníte v případě, že s nástrojem pracujete. Samozřejmě jsou tyto nástroje určeny především ke čmárání do fotek, případně psaní jednoduchých poznámek a šipek, takže k nějakému profi nástroji má i ten nový daleko.

whatsapp kreslící nástroj

WhatsApp Messenger
WhatsApp Messenger

Kromě iOS se nová vychytávka dostane pochopitelně také na Android, ovšem v poslední beta verzi dostupná není. Dá se očekávat, že pokud se neobjeví v souvislosti s ní žádné problémy, uvidíme ji během několika týdnů, maximálně měsíců ve stabilní verzi aplikace.

Jak často kreslíte do fotek?

Zdroj: wabetainfo, gizmochina

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)