WhatsApp konečně umožňuje rovnou napsat na neznámé číslo

WhatsApp neznámé číslo neznámá čísla novinka chatování zprávy

Uživatelé oblíbeného kecálku WhatsApp se mohou těšit na trochu snadnější možnost komunikace. Aplikace obdržela velmi očekávanou funkci, která umožňuje zahájit konverzaci s neznámými lidmi pouhým vyhledáním jejich telefonních čísel. Uživatelé se doposud vždy setkávali s určitými omezeními, když se snažili přes WhatsApp zahájit chat s někým bez uložení jeho kontaktních údajů.

WhatsApp Messenger
WhatsApp Messenger

Jak je vidět na přiloženém snímku obrazovky, aplikace WhatsApp se s novou funkcí “podívá” mimo vaše kontakty pokaždé, když v aplikaci zadáte neznámé telefonní číslo. Můžete si tak snadno ověřit, zda už tato novinka funguje i ve vašem mobilu či tabletu. Jestliže vám WhatsApp při napsání neznámého čísla nabídne zahájení chatu, můžete se radovat.

WhatsApp neznámé číslo chat ukázka

Zavedení této funkce není předmětem beta testování a mělo by se postupně týkat všech uživatelů ostrých verzí aplikace pro Android i iOS. Pokud ji zatím marně vyhlížíte, mějte strpení. Ani v našem případě ještě nefunguje.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat třeba přes Google News, na Facebookové stránce a také na Instagramu. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Jak často se snažíte psát rovnou na neznámé číslo?

Zdroj: WABetaInfo

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)