Ne každý musí vědět, kdy jste naposledy otevřeli WhatsApp

WhatsApp naposledy soukromí Moje kontakty kromě

Soukromí uživatelů je téma, které je ve spojitosti s komunikátorem WhatsApp v poslední době hodně probíráno. Ať už si o posledních kauzách kolem tohoto kecálku a jeho mateřské společnosti myslíte cokoli, vývojářům nelze upřít snahu přidávat do aplikace další a další funkce, které právě lepšímu soukromí napomáhají. Tedy minimálně ve vztahu mezi jednotlivými uživateli. Redakce WABetaInfo zaznamenala, že se již širšímu množství beta testerů ve verzi aplikace 2.21.23.14 ukazuje nové výběrové menu u funkce „Last Seen“, v češtině pojmenované stroze jako „Naposledy“.

WhatsApp naposledy soukromí Moje kontakty kromě screenshot

Toto zobrazování informací o vaší poslední aktivitě v aplikaci WhatsApp lze díky nové položce v nabídce omezit i přes výběr „Moje kontakty kromě…„, která se momentálně nachází třeba u funkce Stav a měla by časem zamířit i k profilové fotografii a informacím o uživateli. O postupných přípravách tohoto nového filtrování jsme vás informovali v září. Teď už evidentně nastal čas pro postupné zavádění.

WhatsApp Messenger
WhatsApp Messenger

Jak máte nyní WhatsApp nastavený u těchto položek?

Zdroj: WABetaInfo

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)