Využijete? WhatsApp snad brzy zpříjemní nahrávání videa

WhatsApp nahrávání videa nové tlačítko

Komunikátor WhatsApp je ve svém oboru sice nejpopulárnější na světě (i když přes některým politikům evidentně chodí úplné nesmysly), i tak se ale o něj musí pochopitelně vývojáři neustále starat. A to jak z hlediska zabezpečení, tak i funkcí. U některých jde WhatsApp příkladem, u jiných ale zaostává. Doteď je to například nahrávání videa, které není kvůli nešikovnému ovládání úplně přívětivé. To se ale snad brzy změní.

WhatsApp Messenger
WhatsApp Messenger

V jedné z posledních beta verzí aplikace WhatsApp se objevila nová nabídka pro pořizování fotografií a videa za účelem odeslání v chatu. V novém prostředí jsou položky “foto” a “video” samostatně vedle sebe, takže se nahrávání videa dá spustit běžným klepnutím. Doteď bylo tlačítko jen jedno společné a uživatel jej musí po celou dobu nahrávání držet.

WhatsApp nahrávání videa nové tlačítko ukázka

To samozřejmě nebylo v některých situacích vůbec pohodlné. Zmíněná nabídka je součástí aplikace WhatsApp Beta v2.22.24.21 a co nevidět snad zamíří k širokému publiku.

Jak často nahráváte video do WhatsApp zprávy?

Zdroj: 91mobiles

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)