WhatsApp chce vymýtit nejotravnější část skupinových hovorů

WhatsApp vypínání mikrofonu

Sotva jsme vydali poslední zajímavou novinku o kecálku WhatsApp (administrace přístupů do skupinových chatů), už je tady další. Tentokrát nejde o objev pocházející z beta verze, ale o jednu z oficiálně oznámených změn. Jednou z celkově tří novinek je, že snaživí vývojáři nachystali funkci, která zpříjemní komunikaci skrze skupinové hlasové hovory. A to konkrétně tím, že přibude možnost vypínání mikrofonu.

WhatsApp Messenger
WhatsApp Messenger

Tato vychytávka umožní “zamutovat” všechny nepozorné nebo bezohledné účastníky hovoru, kteří před mikrofonem jí, nahlas dýchají, mluví s někým jiným nebo jinak vyrušují. Vypnutí mikrofonu konkrétního uživatele bude v kompetenci všech ostatních účastníků. Kromě této novinky přibyla také možnost napřímo textově kontaktovat jiného účastníka hovoru rovnou z hromadného zobrazení a nově se začne objevovat i přehledný ukazatel nově připojených.

Všechny tři zmíněné novinky již byly oficiálně vydány a měly by se všem ve WhatsAppu objevit maximálně do několika dní či týdnů.

Jak často podstupujete hromadné hovory přes WhatsApp?

Zdroj: apolice

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)