Zapomněli jste název WhatsApp skupiny? Tato novinka pomůže

WhatsApp hledání skupiny jméno

Patrně každý uživatel sociálních sítí se potýká s vtipným problémem, že jak se v jeho bublině postupně vdávají dívčí známé z dětství (čest mužským výjimkám), po změně jména mohou v kanálu příspěvku trochu mást a hlavně jsou obtížněji k vyhledání. Podobné je to se skupinami na WhatsAppu, pokud je uživatel členem příliš velkého množství a název se prostě vykouří z hlavy. Stejně jako u starých známých částečně funguje hledání podle dívčího jména, bude podobně fungovat také novinka ve zmíněné chatovací aplikaci.

WhatsApp Messenger
WhatsApp Messenger

V beta verzi 2.23.6.20 aplikace WhatsApp pro Android se objevila funkce, která umožňuje najít skupinu či skupiny i na základě jména některého z členů. Po vyhledání konkrétního uživatele aplikace ukazuje skupiny, které jsou pro vyhledávajícího i vyhledávaného společné. Tím pádem není nutné si pamatovat název konverzace, ale stačí si vzpomenout alespoň na jednoho člověka v ní. Pro řadu uživatelů to může být skutečně velmi praktické.

 

WhatsApp Android aplikace hledání skupin podle jména uživatele

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

V kolika WhatsApp skupinách jste?

Zdroj: WABetaInfo

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)