Jedny z nejlepších Wear OS hodinek se brzy dočkají nástupce. Jaké novinky čekat?

wear os hodinky ticwatch pro 3 ultra gps

Společnost Mobvoi na svém oficiálním Twitter účtu oznámila, že se 13. října dočkáme odhalení hodinek TicWatch Pro 3 Ultra GPS. Ty jsme před několika dny mohli vidět v unboxing videu a spekulovalo se o tom, zda se jedná o fake či nikoliv. Nyní se můžeme přiklonit spíše k té první variantě.

Hodinky TicWatch Pro 3 Ultra GPS mají být svému předchůdci velice podobné a mají nabízet pokročilejší monitorovací funkce. Mimochodem, před nějakým časem jsme je pro vás TicWatch Pro 3 GPS recenzovali. Kromě toho bychom má pod kapotou nově tikat čipset Qualcomm Snapdragon Wear 4100+. Co se týče samotného Wear OS systému, je pravděpodobné že třetí verze se dočkáme až příští rok, takže i tato aktualizovaná verze stále poběží na Wear OS 2.

Firma Mobvoi nedávno také uvedla hodinky TicWatch Pro X, které jsou však určeny pouze pro čínský trh. Existuje však určitá pravděpodobnost, že mají tyto hodinky a práv TicWatch Pro 3 Ultra GPS nějakou spojitost.

Wear OS by Google
Wear OS by Google

Jaký máte názor na hodinky TicWatch?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (7)