TOPlist

Do Wear OS míří další aktualizace aplikace Mapy Google

Wear OS hodinky aplikace Mapy Google aktualizace update

Společnost Google vydává novou verzi aplikace Mapy do hodinek s „androidím“ systémem Wear OS. Update, který se tak týká například modelů Galaxy Watch 4, Galaxy Watch 4 Classic, Galaxy Watch 5 a Galaxy Watch 5 Pro, přináší vydání s označením 11.85.0502.W.

Nová verze Map Google pro hodinky s Wear OS přináší opravy chyb a vylepšení, která prý „pomohou objevovat nová místa a navigovat k nim“. Seznam změn je tedy obecný, ale nějaké znatelné změny k lepšímu by se snad měly časem projevit.

Google Maps
Google Maps

Mnohem významnější aktualizace se Mapy Google pro Wear OS dočkaly na začátku roku. V hodinkách je po ní možné používat navigaci a další funkce Map bez toho, aniž by bylo potřeba se jakkoli spoléhat na telefon. Tedy za předpokladu, že jde o hodinky s vlastním připojením k mobilní síti.

Pro kontrolu, zda můžete Mapy Google na zápěstí aktualizovat, otevřete na hodinkách Obchod Play, přejděte úplně dolů a klepněte na možnost „Spravovat aplikace“ a poté klepněte na možnost „Aktualizovat vše“. Případně vyhledejte a nainstalujte přímo aktualizaci aplikace Mapy Google.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat třeba přes Google News, na Facebookové stránce a také na Instagramu. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Jak se vám používají Mapy v hodinkách?

Zdroj: sammobile

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)