Waze konečně přichází s plánovací funkcí, kterou známe z Google Map

Waze převod trasy z počítače do mobilu náhled

Populární mapová a navigační platforma Waze přichází s novinkou, na kterou pravděpodobně čekaly velké spousty jejích uživatelů. Vývojáři se konečně rozhodli zavést možnost naplánovat trasu na počítači a poté ji jednoduše odeslat do mobilního telefonu. Funkce, kterou fanoušci Google Map znají už dlouhé roky, pomůže s přípravou cestování uživatelům, kteří si chtějí body nachystat na velkém monitoru. Využití webové verze rozhodně není zanedbatelné, podle vývojářů se tam vydají měsíčně miliony lidí. Převod trasy z počítače do mobilu tedy jistě mnozí uživatelé aplikace Waze uvítají.

Web služby vás na novinku rovnou upozorní v dialogovém okně. V rámci nové funkce nabízí Waze také upozornění, kdy je nejvhodnější na vybranou trasu vyrazit. V mobilu se vám v tomto případě zobrazí notifikace ve správný čas. Pro samotný převod trasy z počítače do mobilu nachystal Waze na web nové tlačítko s nápisem Uložit do aplikace. Novinka už je spuštěná a můžete ji sami vyzkoušet.

Waze Navigation & Live Traffic
Waze Navigation & Live Traffic

Plánujete některé trasy na počítači? Jaké?

Zdroj: apolice

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (24)