Vysunovací selfie kamera již nestačí. Vivo S1 vysunuje rovnou i blesk

vivo s1 spekulace unik ilustracni fotografie

Od minulého roku můžeme vídat první telefony s vysunovací selfie kamerou. Poprvé jej vydala společnost Vivo. Stejná společnost se postará i o vysunovací blesk. Již příští týden představí Vivo S1, který má ne zrovna pohlednou vysunovací část.

Vivo S1 je chystaný telefon, u kterého se vysunuje selfie kamera i blesk

Vysunovací selfie kamery můžou být velmi dobrou alternativou pro ty uživatele, kteří nefotí autoportréty anebo nepoužívají videohovory. Většinu času tak můžou mít schovanou selfie kameru v těle telefonu. Pokud ale bez focení selfie nemůžete žít, tak přeci jen není vysunování zcela ideální a pohodlnější je klasická kamera na přední straně displeje.

vivo 1s vysunovaci selfie kamera s bleskem

Telefony určené pro selfie častokrát v dnešní době mají i duální fotoaparát. A to třeba kvůli podpoře ultraširokoúhlých fotek anebo lepších efektů rozmazání. Některé telefony určené pro focení selfie mají na přední straně blesk. A to je přesně případ Vivo S1.

Z těla telefonu se vysunuje nejen selfie kamera, ale i blesk. Kromě toho, že to nevypadá zrovna elegantně, tak moc nerozumíme využití. S přidáním blesku míří na lidi, kteří pořizují selfie. Zároveň tím, že se kamera vysouvá, jím mírně focení komplikují. Při každém focení musí krátký okamžik počkat na vysunutí.

Parametry telefonu jsou následující. O výkon se stará Helio P70, který doplní 6GB RAM a 128 GB vnitřní paměť. Displej má velikost 6,5″ a FullHD+ rozlišení, čtečka otisků prstů je v displeji. Na zadní straně jsou tři fotoaparáty s 12 + 8 + 5 MPx, jeden z nich je ultra-širokoúhlý. Cena telefonu se očekává 2 300 CNY, v přepočtu s DPH cca 9 500 Kč.

Jak se vám líbí vysunovací selfie kamera s bleskem? Je to podle vás dobré řešení?

Zdroj: gsmarena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)