TOPlist

Vyšel stabilní CyanogenMod 10.2 s Androidem 4.3

cm102ico

V noci na dnešek začalo uvolňování stabilního sestavení alternativní ROM CyanogenMod verze 10.2. Kromě toho, že pro desítky zařízení přinese Android 4.3 Jelly Bean, to také znamená, že pozornost vývojářů se nyní zaměří na CyanogenMod 11 s Androidem 4.4 KitKat. CM 10.2 bude nyní již jen v udržovacím režimu, kdy pro něj budou vydávány opravy a bezpečnostní záplaty, ale vývoj dalších novinek bude orientován na příští verzi.

Vyšel stabilní CyanogenMod 10.2 s Androidem 4.3 Vyšel stabilní CyanogenMod 10.2 s Androidem 4.3

Současně s tím budou zastavena noční sestavení („nightly builds) na bázi Androidu 4.0.x Ice Cream Sandwich (CyanogenMod 9), experimentátoři se naopak mohou těšit na „nightlies“ CyanogenModu 11.

Pokud jste tedy s nasazením CyanogenModu 10.2 čekali na finální verzi, máte příležitost – soubory k flashnutí jsou postupně uvolňovány na oficiálních stránkách a dnes ráno již byly k dispozici pro padesát zařízení.

Seznam zařízení, pro která byl vydán stabilní CyanogenMod 10.2

Pokud budete provádět aktualizaci z CyanogenModu 10.1.x, možná narazíte na chybu, kdy aplikace Telefon bude hlásit, že není nainstalována. Řešení je jednoduché – stačí odstranit zástupce z dolní lišty a znovu ho přidat. Po instalaci ROMky doporučujeme nezapomenout na Gapps.

Zdroje: Android Central, CyanogenMod Downloads, CyanogenMod, Android Police, Android Headlines a Android Authority.

Karel Kilián
O Autorovi - Karel Kilián

Karel Kilián je zkušený technický redaktor a copywriter s bohatou praxí v oblasti informačních a komunikačních technologií. Jeho kariéra začala na pozici prodavače, odkud postupně… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (40)