Chytrý vysavač Xiaomi se dá proměnit v bezdrátový reproduktor. A to i během vysávání

chytry vysavac xiaomi spotify

Šikovný vývojář Eddie Zhang objevil zajímavý způsob, jak vylepšit chytrý vysavač Xiaomi. Dokázal jej proměnit v bezdrátový reproduktor, který následně může propojit se Spotify. Během vysávání tak můžete poslouchat i vaši oblíbenou hudbu.

Chytrý vysavač Xiaomi si s menšími úpravami rozumí se Spotify

Vysavače od čínského Xiaomi jsou hodně oblíbené mezi uživateli. Není tak moc překvapivé, že se kolem nich seskupují i šikovní vývojáři, kteří různě upravují software a vylepšují jej. Eddie Zhang přišel na to, jak do vysavače dostat open source klienta Spotify, díky kterému se promění v bezdrátový reproduktor.

Spotify on a Xiaomi Vacuum Cleaner

Spotify on a Xiaomi Vacuum Cleaner

Vysavač má nepříliš kvalitní reproduktor zabudován, normálně je určen hlavně pro různá hlasová oznámení. Jak můžete vidět na videu výše, vše funguje velmi dobře, úpravou softwaru nepřijdete o funkčnost vysávání, zároveň nemusíte ani nijak zasahovat přímo do hardwaru vysavače. Stačí jen pokročilejší znalosti technologií. Zhang zveřejnil návod na svých stránkách.

Xiaomi Mi Robot

Xiaomi Mi Robot

1.0
  • Rozměry 38 x 33 x 8 cm
  • Hmotnost 3,8 kg
  • Konektivita WiFi
  • Baterie 5200 mAh
  • Zvýšená ochrana ne
  • Ostatní chytrý vysavač

Vlastníte vysavač od Xiaomi? Jste s ním spokojení?

Zdroj: androidpolice.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)