Vyrazte za Androidem a vyzkoušejte nový HTC One (M8)

htc_one_m8_prime_ico

Komerční článek

Letošní ročník Android Roadshow 2014, který odstartuje již 31. května v Ostravě, představí i zbrusu nový smartphone HTC One (M8). Současná špička v produktovém portfoliu HTC oproti loňskému modelu nabízí celou řadu zajímavých vylepšení, kvůli nimž se rozhodně vyplatí dorazit.

HTC ONE (M8)

ARS logo

Tečkovaný svět

Je to tečkované, praktické a zároveň velmi stylové. Nemáme na mysli letní šaty vaší přítelkyně, ale nový kryt HTC Dot View. Ochranná funkce totiž už dávno nestačí a možnost využívat bezpečně i zakrytý displej telefonu je k nezaplacení.

HTC Dot View

Stereo do kapsy

Pořádáte malou zahradní párty a nemáte si na čem pustit trochu muziky? Netřeba zoufat, v mobilním světě se bezkonkurenční zesilovač a duo silných předních reproduktorů ani v takových chvílích neztratí, to vše díky HTC BoomSound.

www.youtube.com/watch?v=QndUCcObGXM

Zoe v oblacích

Virtualizované zážitky z podobných radostných událostí si navíc nemusíte nechávat jen pro sebe. Nová aplikace HTC Zoe totiž nechá do krátkých filmečků vniknout i vaše kamarády, kteří tak mohou přispět dalšími skvělými záběry. Aplikace bude dostupná skrze Obchod Google Play v průběhu letošního léta.

Král selfies

S vysmátými autoportréty se po letošních Oscarech roztrhl pytel a svou kvalitní selfie chce mít zkrátka každý. Pětimegapixelový foťák na přední straně je pro příznivce sebefocení nepostradatelnou součástí.

Pohodlné ovládání jednou rukou

Úhlopříčky telefonů rostou čím dál více. Díky zaoblené konstrukci a HTC Motion Launch už ovšem velikost telefonu není komplikací. Sedne do ruky skoro každému a pomocí gest lze telefon jednoduše ovládat. Přijmout hovor prostým přiložením telefonu k uchu je navíc zatraceně cool.

Vždy v obraze

Vedle zábavy je ovšem potřeba mít i přehled o dění kolem sebe. Naštěstí se už nemusíte spoléhat na desítky zpravodajských kanálů a aplikací pro sociální sítě, BlinkFeed totiž vše promítá rovnou na domovskou obrazovku. Hezky a přehledně.

HTC One M8 recenze - BlinkFeed1

Zajímáte se o novinku HTC One (M8)? Chcete si ji vyzkoušet na živo? Přijďte za námi na Android RoadShow 2014. ARS logo

 

REGISTRUJTE SE včas do Ostravy 31. 5.!

registraceHome

Komerční článek

Komerční článek
O Autorovi - Komerční článek

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)