Menu

Vyrazte za Androidem a vyzkoušejte nový HTC One (M8)

Komerční článek

Letošní ročník Android Roadshow 2014, který odstartuje již 31. května v Ostravě, představí i zbrusu nový smartphone HTC One (M8). Současná špička v produktovém portfoliu HTC oproti loňskému modelu nabízí celou řadu zajímavých vylepšení, kvůli nimž se rozhodně vyplatí dorazit.

HTC ONE (M8)

ARS logo

Tečkovaný svět

Je to tečkované, praktické a zároveň velmi stylové. Nemáme na mysli letní šaty vaší přítelkyně, ale nový kryt HTC Dot View. Ochranná funkce totiž už dávno nestačí a možnost využívat bezpečně i zakrytý displej telefonu je k nezaplacení.

HTC Dot View

Stereo do kapsy

Pořádáte malou zahradní párty a nemáte si na čem pustit trochu muziky? Netřeba zoufat, v mobilním světě se bezkonkurenční zesilovač a duo silných předních reproduktorů ani v takových chvílích neztratí, to vše díky HTC BoomSound.

www.youtube.com/watch?v=QndUCcObGXM

Zoe v oblacích

Virtualizované zážitky z podobných radostných událostí si navíc nemusíte nechávat jen pro sebe. Nová aplikace HTC Zoe totiž nechá do krátkých filmečků vniknout i vaše kamarády, kteří tak mohou přispět dalšími skvělými záběry. Aplikace bude dostupná skrze Obchod Google Play v průběhu letošního léta.

Král selfies

S vysmátými autoportréty se po letošních Oscarech roztrhl pytel a svou kvalitní selfie chce mít zkrátka každý. Pětimegapixelový foťák na přední straně je pro příznivce sebefocení nepostradatelnou součástí.

HTC Selfie

Obrázek je pouze ilustrativní

Pohodlné ovládání jednou rukou

Úhlopříčky telefonů rostou čím dál více. Díky zaoblené konstrukci a HTC Motion Launch už ovšem velikost telefonu není komplikací. Sedne do ruky skoro každému a pomocí gest lze telefon jednoduše ovládat. Přijmout hovor prostým přiložením telefonu k uchu je navíc zatraceně cool.

Vždy v obraze

Vedle zábavy je ovšem potřeba mít i přehled o dění kolem sebe. Naštěstí se už nemusíte spoléhat na desítky zpravodajských kanálů a aplikací pro sociální sítě, BlinkFeed totiž vše promítá rovnou na domovskou obrazovku. Hezky a přehledně.

HTC One M8 recenze - BlinkFeed1

Zajímáte se o novinku HTC One (M8)? Chcete si ji vyzkoušet na živo? Přijďte za námi na Android RoadShow 2014.

ARS logo

 

REGISTRUJTE SE včas do Ostravy 31. 5.!

registraceHome

Komerční článek

 

Komentáře

Mach4

Petr MišákAdministrátor 27

23.5.2014 10:31

Je tady někdo, kdo už má HTC One M8, nebo se ho právě chytrá pořídit?

mimar48

z aplikace
23.5.2014 15:01

Ano, mám ho, proč?

Mach4

Petr MišákAdministrátor 27

23.5.2014 19:56

No aby ostatní motivoval, pokud je to dobrý telefon :).
mimar48: Jaké s ním máte zkušenosti?

mimar48

z aplikace
23.5.2014 20:37

Tak dobrý rozhodně je. Jediné s čím jsem se musel smířit je ten nešťastný mizerný Ultrapixel. A také ty restrikce s prací se soubory na paměťové kartě, což je ale pitomost Googlu, ne HTC.
Jinak je však M8 klenot po všech stránkách. Design (subjektivně), konstrukce, odladěnost a vychytanost prostředí, příslušenství,…
Ale mé hodnocení nebude asi zcela objektivní, protože mám pro HTC slabost. Desire byl můj první Android, následovaly další modely (DHD, Sensation, One X, One M7) a i když jsem vyzkoušel také řadu jiných výrobců, HTC a jeho Sense mi prostě skvěle sedí (nejvíc pozitivně bych asi ohodnotil dialer, ten mi jinde chyběl nejcitelněji).
Pro upřesnění – přešel jsem z LG- G2 32GB.

J.dvorak85

Honza Dvořák 0

23.5.2014 21:56

Mimar48:
To bychom si rozuměli :) Jako bych to psal já sám…

mimar48

z aplikace
23.5.2014 23:52

Snad bych ještě doplnil, že fotoaparát ne že by snad fotil vyloženě tragicky. V podstatě fotí relativně dobře. Jen se nedá udělat zvětšení nebo ořez fotografie, protože jsou hned vidět pixely. To se v kombinaci s dost širokoúhlým objektivem jeví jako výrazně nepraktické.
Ohledně příslušenství – pouzdro Dot View má nepraktickou tendenci k samovolnému zavírání, musí se stále držet, jinak ihned zaklapne displej. Snad se to časem unaví. A originální držák do auta neumožňuje připojení drátových sluchátek, což mě trošku překvapilo. Je tam jen konektor pro nabíjení, takže sluchátka pouze Bluetooth.

RSS (komentáře k článku)