Vyhřívaná bunda Xiaomi Uleemark 3.0 je skvělým zimním společníkem

bunda s topením

Čínský gigant Xiaomi často nabízí různé gadgety prostřednictvím svých partnerských značek. Jedním z posledních produktů této kolaborace je chytrá bunda Xiaomi Uleemark 3.0 s aktivním ohříváním. To, že se jedná o úspěšný produkt dokazuje fakt, že vydělala více, než 400 % z toho, co získala ve své crowdfundingové kampani. Je tedy jisté, že půjde do velkovýroby.

xiaomi bunda s vyhříváním

Inteligentní bunda od Xiaomi je oboustranná a disponuje speciální technologií výroby tepla, která je integrována přímo do tkání. Bunda je schopna generovat teplo až po 7 hodin, jelikož má v sobě externí baterii o kapacitě 10 000 mAh. Baterii lze jednoduše schovat do kapsy, kde je připojena pomocí USB kabelu.

Bunda je dostatečně odolná vůči zimě, větru a částečně také vodě, díky čemuž se stává ideálním společníkem do mrazivých dnů. Můžeme si pak vybrat hned ze tří režimů produkce tepla a od toho se pak odráží i samotná výdrž. V nejslabším režimu bunda vydrží přibližně 7 hodin, ve středním 5 hodin a v nejvyšším pak asi 3,5 hodiny. Zbývající kapacitu poznáte dle LED kroužku, který se nachází na spodní straně. Bundu lze koupit přibližně za 110 dolarů.

Jak se vám líbí vyhřívaná Xiaomi bunda?

Zdroj: xiaomitoday.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (10)

+ Přidat článek

Další zajímavosti

+ Přidat článek